SİZİN İÇİN TASARLIYORUZ

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

SADE VE ZARİF

/

HAYALLERİNİZDEN DAHA FAZLASI

Yaşam alanlarınıza şıklık ve kaliteyi buluşturan tasarımlar.
Kategori

LUXURY MOBİLYA

Rahatlık ve konfora önem veren tasarım anlayışlarını dekoratif şıklık ile buluşturan mobilya tasarımlarımız Dumanlar Mobilya’da. 

Kategori

MODERN MOBİLYA

Yenilikçi tarzın modern tasarımlarını yaşam alanlarınız ile birleştiren mobilya ürünler, şık detayları ve estetik tarzları ile sizlerle

Kategori

MİMARİ DESTEK

Yaşam alanlarınızı isteğinize göre daha özel ve kaliteli hale dönüştürdüğümüz özel projeler iç mimar desteği ile Dumanlar Mobilya'da

Projelerimiz

Luxury Mobilya

Modern Mobilya

Lansmana Özel

İndirim Fırsatları

Modern tasarım objeleri ile yaşam alanlarınızı canlandıran ve aynı zamanda sizlere rahatlık ve konfor sağlayan mobilya ürünlerimiz yaşam alanlarınızda. Kaliteli formları ile yemek odası takımlarımız, güçlü çizgileri ile yemek odası takımlarımız, rahatlık ve konfor sağlayan yatak odası takımlarımız, estetik detayları ile televizyon ünitesi takımlarımız, ve dekoratif tarzları ile sehpa ve aksesuar tasarımlarımız sizleri bekliyor. 

Şimdi Keşfet

E-Katalog

En Trend Mobilya Modelleri

VİDEO

Tam olarak 48 yıllık deneyim ve birikimin eseri olan Dumanlar Mobilya.
Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti MASKO MOBİLYA KENTİ’nde 3.000 metrekare showroom alanımızda Luxury ve Modern tarzlarda, #YemekOdası, #YatakOdası, Oturma Gurupları, Tv Üniteleri için arayabileceğiniz tüm mobilya ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri Mimarlarımız tarafından tasarlayıp sizlere sunmaktayız. Tecrübelerimizin yanı sıra müşteri memnuniyeti anlayışını her daim ön planda tutarak sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız.

Kişiye Özel Tasarım | Dumanlar Mobilya

Modern ve luxury tasarımın yenilikçi çizgileri

Modern ve Lüks tasarımın yenilikçi çizgilerini yaşam alanlarınızla buluşturan mobilya tasarımları sunuyoruz. Yemek odası, yatak odası, koltuk takımları, mutfak mobilyaları, televizyon üniteleri, sehpa ve aksesuar ürünlerimiz kusursuz dokuyu yaşam alanlarınıza taşıyacak. Alanında ödüllü mimarların minimalist çizgilerini sanat eserleriyle buluşturan Dumanlar Mobilya, kişiye özel tasarımlarla hayallerinizdeki dekorasyonu sunuyor.

İLETİŞİME GEÇ
İç Mimarlık | Dumanlar Mobilya

Ücretsiz Mimari Destek

Yaşam alanlarınızı şekillendirirken hayalinizdeki dekorasyona ulaşmanıza yardımcı olacak özel projeler iç mimar destekli çalışmalarımız eşliğinde sizlerle. Rahatlık ve konfor detaylarından vazgeçmeden istediğiniz estetik yapıya yaşam alanlarınızı ulaştıran ve aynı zamanda dekoratif etkisini modern çağın getirilerine göre düzenleyen iç mimar destekli özel projeler Dumanlar Mobilya eşliğinde sizlerle.

İLETİŞİME GEÇ
Masko Güvence Belgesi | Dumanlar Mobilya

Masko Güvence Belgesine Sahiptir.

MASKO güvencesi olarak da tanımlanabilen MASKO Exclusive Project (MEP), kısaca üretimde kalite yanında yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.
Alışveriş yapan kişi  hiçbir mağduriyete uğramadan, güven içerisinde mobilyasını alabilmektedir.
Müşterisine kaliteli ve güvenilir bir ortamda mobilya alışverişi için sağlıklı koşulları oluşturan  MASKO Exclusive Project (MEP). Dumanlar Mobilya ( MEP )  MASKO Güvence Belgesine sahiptir.

İLETİŞİME GEÇ
Kaliteli Ürün Garantisi | Dumanlar Mobilya

Rahatlık ve konfora önem veren tasarım anlayışı

Dünyanın en büyük mobilya kenti Masko'da Klasik Mobilya için DUMANLAR MOBİLYA A.Ş doğru yerdesiniz. Mobilya sadece Mobilya değildir, Yaşam alanları için olması gereken en önemli unsur olarak sayılır. Lüks mobilya, Modern mobilya gibi mobilya çeşitleri sayılabilir. Aynı zamanda mobilya çeşitleri kendi arasında; yemek odası takımı, yatak odası takımı, köşe takımı gibi bir çok takım çeşitlerine göre ayrıştırılabilir.

İLETİŞİME GEÇ

Blog

Modern Mobilya, Luxury Mobilya ve Mimari destek konusunda en güncel bilgileri blog bölümümüzden okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz
Mobilya Alırken Dikkat Edeceklerimiz | Dumanlar Mobilya Masko
Mobilya Alırken Dikkat Edeceklerimiz | Dumanlar Mobilya Masko

Mobilya Alırken Dikkat etmemiz gereken En önemli konuları blog yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz

Orta Sehpa ve Dekorasyon Önerileri | Dumanlar Mobilya Masko
Orta Sehpa ve Dekorasyon Önerileri | Dumanlar Mobilya Masko

Öncelikle sehpa seçimini yaparken evinizin dekorasyon düzenini bilmeniz gerekiyor.

Yatak Odası Dekorasyonu İçin Renk Önerileri | Dumanlar Mobilya Masko
Yatak Odası Dekorasyonu İçin Renk Önerileri | Dumanlar Mobilya Masko

Yatak Odası Dekorasyonu Renk Önerileri için Dumanlar Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.