Hakkımızda

DUMANLAR TORNA MOBİLYA SAN. VE TİC. A.Ş

Dumanlar Torna Mobilya San. ve Tic. A.Ş 1986 yılında kurularak hizmetlerini günümüze dek kesintisiz olarak sürdürmüş bir firmadır. Kurucumuz Mustafa DUMAN, halen yönetim kurulu başkanı olarak firmamıza tecrübeleriyle katkılarını sunmaktadır.

Masko Mobilya Kenti mağazalarımızda nihai tüketicilere sunduğumuz ürünlerimizin yanı sıra, dileyen müşterilerimize mimarlık hizmetleri de sunulmaktadır. Mimarlık hizmetimiz gereği ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, neredeyse tüm ürünlerimiz özel ölçülerde üretilebilmektedir. Yurt içi ve özellikle yurt dışına toptan satışlarımız da sürmektedir.

3.000 metrekare showroom alanımızda klasik, avangarde ve modern tarzlarda, yemek, yatak ve oturma odası için arayabileceğiniz tüm mobilya ihtiyaçlarınıza yönelik ürünler sunmaktayız.

HAYALLERİNİZDEN DAHA FAZLASI

Yaşam alanlarınıza şıklık ve kaliteyi buluşturan tasarımlar.
Kategori

LUXURY MOBİLYA

Rahatlık ve konfora önem veren tasarım anlayışlarını dekoratif şıklık ile buluşturan mobilya tasarımlarımız Dumanlar Mobilya’da. 

Kategori

MODERN MOBİLYA

Yenilikçi tarzın modern tasarımlarını yaşam alanlarınız ile birleştiren mobilya ürünler, şık detayları ve estetik tarzları ile sizlerle

Kategori

MİMARİ DESTEK

Yaşam alanlarınızı isteğinize göre daha özel ve kaliteli hale dönüştürdüğümüz özel projeler iç mimar desteği ile Dumanlar Mobilya'da

VİDEO

Tam olarak 48 yıllık deneyim ve birikimin eseri olan Dumanlar Mobilya.
Dünyanın En Büyük Mobilya Kenti MASKO MOBİLYA KENTİ’nde 3.000 metrekare showroom alanımızda Luxury ve Modern tarzlarda, #YemekOdası, #YatakOdası, Oturma Gurupları, Tv Üniteleri için arayabileceğiniz tüm mobilya ihtiyaçlarınıza yönelik ürünleri Mimarlarımız tarafından tasarlayıp sizlere sunmaktayız. Tecrübelerimizin yanı sıra müşteri memnuniyeti anlayışını her daim ön planda tutarak sizlerin mutluluğu için çalışmaktayız.